Vítejte na našich stránkách

 

Na těchto stránkách naleznete kompletní nabídku na oplocení pro Váš dům a zahradu, Vaší firmu, obchodní centrum, hřiště či sportoviště.

Naší nabídku tvoří čtyřhranná pletiva, svařovaná pletiva  v rolích,  průmyslová panelová oplocení a veškeré potřebné příslušenství. Veškeré elementy jsou v základu povrchově upraveny zinkováním, následně mohou být lakovány v široké paletě odstínu RAL, či opatřeny bezúdržbovým povrchem z PVC.

Široký výběr druhů výrobků z  naší nabídky umožňuje navrhnout oplocení dle individuálních představ zákazníků a architektonických požadavkům stavby. Spektrum sortimentu pak doplňují brány a branky, které vyrábíme a dodáváme na zakázku vždy dle specifických přáních a potřeb našich zákazníků.

V neposlední řadě poskytujeme našim zákazníkům bezplatné poradenství v oblasti návrhů a kalkulací vhodného oplocení a stejně tak jsme schopni zajistit dodávku našich systémů s montáží na klíč. Na požádání zajistíme vytýčení hranic Vašeho pozemku.

Možnosti povrchových úprav od základního pozinkování až po lakování či poplastování bezesporu vyhoví všem požadavkům na kvalitní a dlouho sloužící oplocení za zajímavou cenu.
 

 

Provádíme stavby plotů na klíč a veškeré s tím související práce:

  • vrtání děr pro sloupky a vzpěry
  • usazení sloupků a vzpěr včetně betonáže, případně montáž do zemních vrutů
  • montáž pletiva, svařovaných sítí, průmyslových panelů, nebo plotových dílů, žiletkových a ostnatých drátů a stínících úpletů...
  • instalace betonových podhrabových desek
  • montáž posuvných a dvoukřídlých bran a branek

Na požádání zajistíme vytýčení hranic Vašeho pozemku.

 

 

 

2D a 3D průmyslové panely               Čtyřhranná pletiva                                    Svařovaná pletiva v rolích

Svařované oplocení v rolích4-hranná pletiva3D a 2D panelová oplocení